.
 

Gündem
  Yorum Yap     Arkadaşına Gönder     Yazdır
     
sinpaş gyo,Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik,sinpaş projeleri,

13 ELİT PROJEDE SİNPAŞ İMZASI

Gayrimenkul sektörünün 45 yıllık marka kalitesi Sinpaş, 13 elit projesiyle hizmet üretimine devam ediyor.


 

Yenilikçi projeleriyle göz dolduran kurum, yarım yüzyıla dayanan tecrübesini reklam filmleriyle anlatıyor. Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, "Meşguliyetimiz beton, çimento gibi görünse de aslında yuva yapıyoruz. 45 yıldır kalplerde iz bırakıyoruz" mesajıyla geçmişten günümüze uzanan yolculuğun ana başlıklarını fısıldıyor.

BİR BAŞKA HİKAYE
Sinpaş GYO, geride bıraktığı 45 zafer yılını özgün bir reklam filmine sığdırdı. Filmde, markalı konutlarla hayaline kavuşan insanların mutluluğu, kaliteye olan güvenin gururu ve kalplerde yer eden çalışma tutkusu anlatıldı.  
 
YAŞAM DEĞERİ OLUŞTURUYORUZ
Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, 45 yıllık masalı şöyle tanımlıyor; "Mutlu yuvalar yapıyoruz. Çağın gereksinimlerine uygun vizyonumuzla, yaşam değeri oluşturuyoruz. Yenilikçilik ve refleks sahibi olmak doğamızda var. Bu yüzden her yaptığımız işe farklılık katıyoruz. İşimizden hem keyif alıyor, hem de kattığımız değerle bir adım daha yükseliyoruz.
Sinpaş GYO yarım asra yaklaşan geçmişiyle inşaat ve gayrimenkul sektörünün en tecrübeli ve güçlü firmalarından biri. Şirketimiz 1974’ten bugüne uzmanlık, güven, kalite, özgünlük, doğa ve insan sevgisi temelleri üzerinde yükseldi. Çalışma ortaklarımız ve müşterilerimiz için güvenli bir liman oldu.
 
İNSANA DOKUNDUK
Sinpaş ilk günden bugüne insan hayatına dokunmayı misyon edindi. Bu sebeple geliştirdiğimiz her proje bulunduğu bölgeye değer yükledi. Projelerimiz büyük hayallerin ürünüydü. Hayata geçirilme biçimi daima gerçekçi oldu. Sinpaş sözünde hep durdu. Güvenin temelinde 45 yıldır yerine getirdiğimiz taahhütler var.
 
İSTİKRAR SÜRÜYOR
Sinpaş köklü geçmişi, yatırımcısı, çalışma ortakları, müşterileri üzerindeki olumlu algısı ve hiç değişmeyen istikrarlı tavrıyla 45 yılını tamamlıyor. Türkiye’de ve yurtdışında birbirinin tekrarı olmayan farklı konseptlerle proje geliştiren markanın amacı dün olduğu gibi bugün de gerçekleştirdiği ve sağladığı güvenle olumlu izler bırakabilmek. Gayrimenkul sektöründe üretmeye devam ediyoruz. 13 projemizle vitrindeyiz.  
İstanbul’da Sinpaş Country, Queen Bomonti, Gökorman, Metrolife, Finans Şehir, Sinpaş Time Ankara’da Altınoran, Marina Ankara, Marina Towers, Ege Vadisi, Bursa’da Bursa Modern ve Denizli’de Aqua City projelerinde 0,99 oran, 180 ay vade seçeneğiyle satışlar devam ediyor.
 
 
Yorumlar
Yorum Yap


Bu habere henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap'a tıklayarak ilk yorumu sen yapabilirsin.

 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
Ali Özdeğirmenci
Uzaktan Eğitim
Şirvan Yücel
Gerçek Mutluluk Nedir?
Hakan Zat
Başakşehir Virüs Haritası
Doçent Dr. Haluk Saçaklı
Neden Zor Kilo Verilir?
POPÜLER HABERLER
BOĞAZKÖY CAMİİ ...
TÜRKİYE DE KALA...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
ESENYURT YOLLAR...
TÜRKİYE’NİN İNT...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
​BAŞAKŞEHİR ÇOC...
VİRÜS HEKİMLERE...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
Tümü
SON HABERLER
İŞÇİ CİNAYETLER...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
Tümü
Haber bilgisinin gönderileceği e-posta adresini giriniz.
 
  Gönder  
 
  İptal  
 
 
rss facebook  Twitter

Gündem | E - Gazete | Köşe Yazarları | Vip Röportaj | Referanslar | Bize Ulaşın
ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEOLAR | ANKETLER KÜNYE | SİTENE EKLE | İLETİŞİM


Pikare 2020
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional