.
 

Gündem
  Yorum Yap     Arkadaşına Gönder     Yazdır
     
ibrahim dinç , bahçeşehir 2 kısım muhtar arayı,

BAHÇEŞEHİR'E İDDİALİ MUHTAR ADAYI

İBRAHİM DİNÇ....
Başakşehir'in halk kahramanı, Güvercintepe'nin mücadele adamı, hak, adalet ve eşitliğin emek tarafı İbrahim Dinç, Bahçeşehir 2.Kısım mahalle muhtar adaylığını açıkladı.
Bahçeşehir'deki evinde ziyaret ettiğimiz Dinç, 10 yıllık muhtarlık tecrübesini, sivil toplum iletişimlerini ve yurttaş faydasına koşulsuz hizmet perspektifini  Bahçeşehir'e taşımak istediğini vurguladı.
Adaylık duyurusunu ilk kez dillendiren ve ZerParola'ya özel demeç veren Dinç duygularını şöyle açıkladı;
 
DESTEK MOTİVE ETTİ
Uzun yıllardan beri orta mahallede yaşam sürdüren birisi olarak, ilçenin belki de en talihsiz, en mahrum, en mağdur bölgesinde muhtarlık görevi yaptım. Güvercintepe'deki toplumsal problemlere, altyapı, donanım, sosyal imkanlara dair yaşamsal gereksinimlere dair ciddi çalışmalar sergiledim. Bir süre önce Bahçeşehir'e taşındım. Buraya geldiğimizi öğrenen, dostlar, arkadaşlar, saygıdeğer insanlar Bahçeşehir'de beni muhtar olarak görmekle ilgili talep ve teveccüh gösterdiler. Önce ailemle, sonra sivil toplum örgütleriyle, ardından kanaat önderleri ve siyasi parti temsilcileriyle gerçekleştirdiğim görüşmeler neticesinde böyle bir karar gelişti. Bahçeşehir 2.Kısım'da ikamet eden vatandaşların iradesi ile görev sorumluluğu almak istiyorum. Gelen destekler çok büyük ve anlamlıydı. Beni müthiş motive etti. Herkese teşekkürler ediyorum.
 
GÖREV İNSANI
İbrahim Dinç 1968 yılında Tokat Zile'de dünyaya geldi. 1991 senesinde Güvercintepe mahallesine göç etti. Bazı inşaat projelerinde taşeron firma yöneticisi görevini üstlendi. 2000 yılında araba lastiği sektörüne girdi. Önemli markaların bayiliklerini alarak ticari hacmini genişletti. Tokat Zile Kuzalan köyünün kurucu başkanlığını ve yöneticiliğini yaptı. Başakşehir Hacı Bektaşi Veli Cemevi Derneği'nin oluşumunda, kuruluşunda aktif rol aldı. 2009 yerel seçimlerinde, yurttaş girişimleri ve sivil platformlarının tam desteğiyle Güvercintepe mahalle muhtarı oldu. 2011 yılında 'İstanbul'da yılın muhtarı' seçildi. Mahallesinde ve bölgede etkin, verimli, pozitif çalışmalar üretti. 2014 yerel seçimlerinde bir kez daha aynı görevle şereflendirildi. Halen Güvercintepe mahalle muhtarı olarak hizmet faaliyetini sürdüren İbrahim Dinç, evli ve ikisi mühendis, biri mimar dört çocuk sahibi.
 
Yorumlar
Yorum Yap


Bu habere henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap'a tıklayarak ilk yorumu sen yapabilirsin.

 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
Ali Özdeğirmenci
Uzaktan Eğitim
Şirvan Yücel
Gerçek Mutluluk Nedir?
Hakan Zat
Başakşehir Virüs Haritası
Doçent Dr. Haluk Saçaklı
Neden Zor Kilo Verilir?
POPÜLER HABERLER
BOĞAZKÖY CAMİİ ...
TÜRKİYE DE KALA...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
ESENYURT YOLLAR...
TÜRKİYE’NİN İNT...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
​BAŞAKŞEHİR ÇOC...
VİRÜS HEKİMLERE...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
Tümü
SON HABERLER
İŞÇİ CİNAYETLER...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
Tümü
Haber bilgisinin gönderileceği e-posta adresini giriniz.
 
  Gönder  
 
  İptal  
 
 
rss facebook  Twitter

Gündem | E - Gazete | Köşe Yazarları | Vip Röportaj | Referanslar | Bize Ulaşın
ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEOLAR | ANKETLER KÜNYE | SİTENE EKLE | İLETİŞİM


Pikare 2020
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional