.
 

Gündem
  Yorum Yap     Arkadaşına Gönder     Yazdır
     
İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Esenyurt belediye başkanı Kemal Deniz Bozkurt,

ESENYURT ÜNİVERSİTESİ'NE BAŞKAN SÖZÜ

İstanbul Esenyurt Üniversitesi 2019-2020 akademik yılı coşkulu bir törenle başladı. Programda bir konuşma yapan Esenyurt belediye başkanı Kemal Deniz Bozkurt, öğrencilere destek sözü verdi.

Esenyurt Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene Bozkurt'un yanı sıra, Esenyurt Kaymakamı Dr. Vural Karagül, Esenyurt İlçe Emniyet Müdürü Hakan Becel, Esenyurt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sudi Apak, Esenyurt Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Orhan Özyurt ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli katıldı.
 
YANINIZDAYIZ
Programda büyük ilgi gören, mutluluğu ve heyecanı gözlerine sinen Kemal Deniz Bozkurt şunları söyledi; '' Sizler için elimizden geleni yapacağız. Üniversiteyle ilgili bir birim oluşturacağız. Üniversite öğrencilerini kapsayan 'Fikrim Var' yarışması düzenleyerek, her sene başarılı olan arkadaşlarımızın fikirlerinin hayata geçirebilmesi için destekler sağlayacağız.''
 
İNANIYORUZ
Sizlerle bir arada olmak çok keyifli.
Yakın gelecekte ülkenin kanaat önderleri olacaksınız. Aranızdan, fabrikatör, siyasetçi, doktor, cumhurbaşkanı, avukatlar çıkacak. Sizden en büyük isteğim bu ülkeyi ve insanlarını sevmeniz. Bizler coğrafi olarak çok önemli bir ülkeye sahibiz. Gelişmiş ülkelerin seviyesine gelebilmemiz için beş unsura ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Önce, barış ve kardeşliği, sevmeyi öğrenmeliyiz. Ülkemizi, vatanımızı, doğayı sevmeliyiz. Ahlaklı olmalıyız.
Başkasının hakkını yememeliyiz. Başarı için bilgi şarttır. Bu yüzden bilgiyi keşfetmeli, sorgulamalı ve kullanmalıyız. Ezbere yaşamamak lazım.
Yanlışlarımızı başka türlü göremeyiz. Sorgulamak, araştırmak başarının sırrıdır. Eğer bunu yaparsak doğruyu buluruz. Çalışmak ve üretmek son derece önemli. Tüm bunları gerçekleştirdiğimizde hedeflere ulaşmış oluruz. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz.

 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
Ali Özdeğirmenci
Uzaktan Eğitim
Şirvan Yücel
Gerçek Mutluluk Nedir?
Hakan Zat
Başakşehir Virüs Haritası
Doçent Dr. Haluk Saçaklı
Neden Zor Kilo Verilir?
POPÜLER HABERLER
BOĞAZKÖY CAMİİ ...
TÜRKİYE DE KALA...
ESENYURT YOLLAR...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
TÜRKİYE’NİN İNT...
ESENYURT DEZENF...
İSTANBUL TRAFİĞ...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
BAŞAKŞEHİR'E CO...
Tümü
SON HABERLER
İŞÇİ CİNAYETLER...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
Tümü
Haber bilgisinin gönderileceği e-posta adresini giriniz.
 
  Gönder  
 
  İptal  
 
 
rss facebook  Twitter

Gündem | E - Gazete | Köşe Yazarları | Vip Röportaj | Referanslar | Bize Ulaşın
ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEOLAR | ANKETLER KÜNYE | SİTENE EKLE | İLETİŞİM


Pikare 2020
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional