.
 

Gündem
  Yorum Yap     Arkadaşına Gönder     Yazdır
     
iyi parti, hatyati arkaz, özdemir polat,iyi parti 3 bölge,meral alşener,

HAYATİ ARKAZ FARKIYLA

İyi Parti İstanbul 3.bölge 3.sıra milletvekili adayı Doktor Hayati Arkaz, Sivas’lı hemşehrileri, partililer ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi.

Beylikdüzü Kaya Ramada Otel’de düzenlenen yemekli toplantıya bin kişiye yakın davetli ilgi gösterdi. Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, İyi Parti İstanbul 3.bölge milletvekili adaylarından Özdemir Polat, milletvekili adayı Suat Sarı, İyi Parti Çatalca İlçe Başkanı Niyazi Uyar, İyi Parti Çatalca belediye meclis üyeleri Erhan Yıldırım ve İrfan Sezerler, İyi Parti İstanbul 2.bölge milletvekili adayı Muammer Demirci, eski il yöneticisi Mehmet Gül, il yöneticisi Mustafa Volkan, kurucu kurulu üyelerinden İsmet Ocak, Avcılar ilçesi mahalle muhtarları, Avcılar Sivaslılar Dernek Başkanı İsmail Hakkı Kocakaya, Ordu Ünye Dernek Başkanı Cemal Duman, Esenyurt Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı Yücel Karakaya, Samsun Dernekler Başkanı İsmail Ceylan, milletvekili adayı Mehmet Gür, Sivas Zara Vakfı kurucu başkanı Mehmet Göksel, Avcılar Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Selçuk Aydoğan, Silivri Beşiktaşlılar Dernek Başkanı Hüseyin Belenkoğlu toplantıya destek veren önemli simalardı. Sunuculuğunu radyo programcısı Yusuf Öztürk’ün üstlendiği gecede, şiirler, marşlar ve alkışlar vardı.

  

HANDAN TOPRAK BENLİ: ‘’HAYATİ ARKAZ TOPLUMSAL SAĞLIĞI YÖNETECEK’’
Avcılar Belediye Başkanı Doktor Handan Toprak Benli kısa bir konuşma gerçekleştirdi.
Başkanın sözleri şöyleydi;

‘’Doktor Hayati Arkaz, çok kıymetli bir hekim arkadaşımızdır. Avcılar ilçesine yıllarca hizmet etmiştir. Yüzlerce insana iş imkanı sağlamış, hastaneler zinciri sahibi önemli bir kimliktir. Sağlık alanındaki başarısını Türkiye siyasetine de taşımak için yola çıktı. Ülkemizin demokrasisine yeni bir yol açacağını umut ediyorum. Toplumsal sağlığın iyileşmesine yönelik değerli katkılar vereceğinden eminim. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası eşit yurttaşlık hakkı çerçevesinde kadın bir Cumhurbaşkanı adayının mücadelesini takdirle karşılıyorum. İstanbul’un, hatta Marmara bölgesinin tek kadın belediye başkanı olarak, kadınların siyasette daha fazla yer alması gerekliliğini hissediyorum. Genel başkanımız sayın Kılıçdaroğlu, Türkiye demokrasi tarihine geçecek çok olgun bir adım attı. İyi Parti’ye verdiği 15 milletvekili ile, demokrasinin gereğini yaptı. Kılıçdaroğlu ve Akşener gibi iki liderin yol birlikteliğini kutluyorum. Doktor Hayati Arkaz hocamın yolunun açık ve uğurlu olmasını diliyorum.’’
 
ÖZDEMİR POLAT: ‘’İYİ PARTİ ÜLKEDEKİ SİNERJİYİ DEĞİŞTİRDİ’’
İyi Parti İstanbul 3.bölge milletvekili adayı Özdemir Polat, seçim sürecine yönelik kritik açıklamalar yaptı; ‘’İyi Parti Türkiye’ye iyi geldi. Sinerji oluştu. Umut doğdu. İyilerle her şey daha iyi olacak. Son günlerde medyada bir algı yaratılmaya çalışılıyor. İyi Parti’nin oy yükselişinin önüne geçmek için değişik düşünceler ortaya atılıyor. Bu çabaların hepsi boş. Ülkemizin değişime ihtiyacı olduğu tartışılmaz bir gerçek. Millet bunu çok iyi biliyor. Halkımızın özgür aklı ve iradesi ile sandıktan gereken kararı vereceğini değişimin önünü açacağını biliyorum. Doktor Hayati Arkaz hocamız seçilme şansı olarak bizden daha avantajlı olmasına rağmen, en az bizler kadar canla başla çalışıyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Hepinize saygılar sunuyorum.’’
 
DOKTOR HAYATİ ARKAZ: ‘’CUMHURİYET SİVAS’TA KURULDU’’
Gecenin ev sahibi Doktor Hayati Arkaz sık sık alkışlarla kesilen konuşmasında çok farklı noktalara vurgu yaptı; ‘’Bu gün burada, bizleri kırmayarak yanımızda olan tüm dostlarımıa teşekkür ediyorum. Aynı saatte Üsküdar mitingimiz olmasına rağmen bin kişilik bir kalabalık toplanması inanın çok güzel. Yüce Atatürk 1919 yılında Sivas’a gitti. Orada 105 gün kaldı. Bir takım kararları Sivas’ta aldı. Ordu dağılmıştı. Fakirlik had safhadaydı. Zor imkanlara aldırış etmedi ve sadece millete güvendi. Bizlerde sizlere güveniyoruz. Desteklerinizle bu işi başaracağız.’’
 
İYİ PARTİ’Yİ OYUN DIŞI BIRAKMAK İSTEDİLER
Genel seçimlerin asıl tarihi 2019 yılının Kasım ayıydı. 24 Haziran baskın seçimiyle partimizi seçim sürecinin dışına atmak istediler. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve arkadaşlarının büyük devlet adamlıklarıyla pürüzü aştık. 15 vekil transferiyle grubumuzu kurduk. Sayın Kılıçdaroğlu’na çok şey borçluyuz. Kendi iktidarlarını mutlak görenlerle görülecek bir hesabımız var.
 
ORDUMUZU YOK ETTİLER
AKP Türkiye Cumhuriyeti ordusunu yok etmek için çok uğraştı. Subayları, paşaları cezaevine attı. Ergenekon ile işkence, hapis ve idamla yargılanma süreçleri başlatıldı. Sonunda da bizleri FETÖ kandırmış, askerler aslında suçsuzmuş diyerek olayı kapatmaya çalıştılar. Tutsaklığa dayanamayıp intihar eden askerlerimizi unutabilir miyiz? Sonra Balyoz harekatına giriştiler. Kardak’ta Yunan bayrağını söküp yerine Türk bayrağını asan SAT komandosu albay Ali Türkşen’e ceza verdiler. Ali Aydın paşa dört yıl cezaevinde kaldı.
 
ASIL FETÖCÜ AKP’DİR
FETÖ’yü ve kollarını hiçbir yerde aramasınlar. Aynaya bakmaları yeterli. Asıl FETÖ’cü kendileri. Üniversiteye giriş sınavı sorularını beraber çaldılar. Kumpasları birlikte hazırladılar. Ankara’yı parsel parsel bölüp sattılar. Biraz delikanlı olsunlar. Biraz adam olsunlar. Mert dursunlar. Terörist Barzani’yi resmi törenle karşılayan onlar. Salih Müslüm’ün önüne kırmızı halı seren onlar. İnsan hiç mi utanmaz?
 
SİVAS’I BİTİRDİLER
Sivas’ta çiftçilik bitik. Köylü perişan. Fabrikalar kapanıyor. Kamu malları satılıyor. Çiftçi mazotu 6 liraya satın alıyor. Gübre pahalı, maliyetler baş edilecek durumda değil. 2002 yılında 5 milyon koyun varken, şuan kalan koyun 50 bin adet. 1.5 milyon büyük baş hayvandan geriye binlerle ifade edilebilen kadar kaldı. Atatürk’ten kalma tüm değerleri yok ettiler. Çimento fabrikası kapandı. Kangal termik santralinin hali ortada. Milli servet dikimevi taşındı. TCDD şubeleri kapatıldı. Kızılay hastanesi devre dışı bırakıldı. Numune hastanesi yok edildi. 1000 yıllık tarihe sahip kutsal kent Sivas ilinde genç kalmadı.
 
AKP’NİN GÜCÜ YETSE KIBRIS’I HEMEN SATAR
Ege’de 18 ada Yunan işgali altında. Ellerinden gelse hepsini anında satarlar. Güçleri yetse Kıbrıs’ı pazarlarlar. Atatürk’ten kalan her şeye düşmanlar. Türkiye Cumhuriyeti isminden bile rahatsızlar. Andımızı geri almak istiyoruz.
  
AKLI OLAN AKP’YE OY VERMEZ
Çapa Tıp Fakültesi mezunuyum. Sıra hastane arazilerine geldi. Çapa’daki çocuk polikliniği binasını yıkıp yerine İspark otopark alanı açtılar. Türkiye’nin en değerli arazisi Cerrahpaşa’yı satmak için türlü yollar deniyorlar. Sanki kendi malları. Orayı Arap’lar rezidans ya da avm için verecekler. Bilim, eğitim merkezleri birer birer yok oluyor. İyi Parti işte bunun için var.
Aklı ve vicdanı olan hiç kimse Akp’ye oy vermez.
 
MECLİSE OTURMAYA GİTMİYORUM
Millet ittifakı ile güzel bir atmosfer yakaladık. Meclise oturmaya gitmiyoruz. Beni tanıyanlar bilir. Kimseye eyvallah etmem. Bildiğim doğrular ne ise söylerim. Yakın çevrem siyasete bu denli yoğunlaşmama karşı çıktılar. Zaman zaman eleştirdiler. İşine bak. Bu yaştan sonra rahatını bozma dediler. Doktorsun iyi kazanıyorsun, ne gerek var diyenler bile oldu. Kişilik itibarıyla haksızlığa tahammül edemeyen bir yapıya sahibim. Ülkemiz bu denli karanlık günlerden geçerken kenarda oturup beklemek yakışmazdı. Liderimiz Meral Akşener ile beraber davamıza inandık. İnşallah sayın Akşener’i cumhurbaşkanı yapacağız. Olmaz da sayın İnce ikinci tura kalırsa, tüm gücümüzle Muharrem İnce’nin kazanması için çalışacağız. Bunun için hepimize büyük görev ve sorumluluklar düşüyor. Geldiğiniz için teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.  
  
 
 

 
 
Yorumlar
Yorum Yap


Bu habere henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap'a tıklayarak ilk yorumu sen yapabilirsin.

 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
Ali Özdeğirmenci
Uzaktan Eğitim
Şirvan Yücel
Gerçek Mutluluk Nedir?
Hakan Zat
Başakşehir Virüs Haritası
Doçent Dr. Haluk Saçaklı
Neden Zor Kilo Verilir?
POPÜLER HABERLER
BOĞAZKÖY CAMİİ ...
TÜRKİYE DE KALA...
ESENYURT YOLLAR...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
TÜRKİYE’NİN İNT...
ESENYURT DEZENF...
İSTANBUL TRAFİĞ...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
BAŞAKŞEHİR'E CO...
Tümü
SON HABERLER
İŞÇİ CİNAYETLER...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
Tümü
Haber bilgisinin gönderileceği e-posta adresini giriniz.
 
  Gönder  
 
  İptal  
 
 
rss facebook  Twitter

Gündem | E - Gazete | Köşe Yazarları | Vip Röportaj | Referanslar | Bize Ulaşın
ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEOLAR | ANKETLER KÜNYE | SİTENE EKLE | İLETİŞİM


Pikare 2020
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional