.
 

Gündem
  Yorum Yap     Arkadaşına Gönder     Yazdır
     
Bahçeşehir 2Kısım mahallesi muhtar adayı İbrahim Dinç,İbrahim Dinç,

İBRAHİM DİNÇ EKİBİNİ TANITTI

Bahçeşehir 2.Kısım mahallesi muhtar adayı İbrahim Dinç, azalarından bir bölümünü kamuoyuna tanıttı.
Seçimlere iddialı hazırlanan ve rekor oyla muhtarlığı kazanmayı amaçlayan Dinç, ihtiyar heyeti için gelen yoğun talep nedeniyle hem memnuniyet yaşadı, hem de onurlandı.
Hedefinin 30 bin seçmene bire bir ulaşmak olduğunu belirten Dinç, her kapıyı çalacaklarını ve her gönülde yer alacaklarını vurguladı.
 
GÜL KÜÇÜKCAN: ‘’BAHÇEŞEHİR İÇİN EN GÜZELİ OLMALI’’
12 yıldır Bahçeşehir’de oturuyorum. Evliyim. Bir kızım, bir oğlum var. Emlak ve finans işleriyle uğraşıyorum. Aynı zamanda bir kafeterya işletiyorum. Bahçeşehir için en iyisini yapmak için İbrahim Dinç muhtarımızın yanındayım. Her mahallede bir huzurevi olması gerektiğini düşünüyorum. Komşularımızın yaşlılarımızı ziyaret etmesini ve saygılarını göstermelerini istiyorum. Huzurevinin yanına güzel bir kedi-köpek yaşam alanı yapılmasını arzu ediyorum. Yaşlılarımız can dostlarımızla rehabilite olurken, ziyarete gelen insanların oradaki pet shop tan mama alarak hayvanları beslemesini amaçlıyorum. Gençlerimiz yaşıtlarıyla gençlik partileri yapamıyor. Yan yana gelemiyor. İletişim kopuklukları yaşanıyor. Tüm okulların gençleri toplansın, tiyatro, görsel sanatlar, etkinlikler yapılsın. Gençlerimiz topluma kazandırılsın, yalnızlıktan kurtarılsın.
 
ÖNCÜ GÜVELOĞLU: ‘’KOMŞULUKLAR YENİDEN KAZANILMALI’’
41 yaşındayım. Evliyim. İki kız çocuğum var. Endüstri mühendisiyim.
Özel bir şirkette çalışıyorum. Bahçeşehir’e 10 yıl önce geldim. Burayı yaşam alanı seçme nedenim yeşil dokusunun fazlalığı ve modern kent yapısıydı. Fakat, zaman geçtikçe yüksek yapıların arttığını ve komşuluk ilişkilerinin zayıfladığını gördüm. İbrahim Dinç muhtarımla bir arada olma amacım, birlikte Bahçeşehir olgusunu yeniden kazanmak. Daha fazla betonlaşmaya karşı ortak tavır almak. Arzu ettiğimiz Bahçeşehir kriterlerine el birliğiyle kavuşmak.
 
MELTEM AKTUNÇ: ‘’ÇOK ÇALIŞACAĞIZ BAŞARACAĞIZ’’
18 yıldır Bahçeşehir’de ikamet ediyorum. Evliyim, 25 yaşında bir oğlum var. Bahçeşehir’de gözlemlediğim en önemli sorun uyuşturucu madde kullanımının yaygınlığı. Bu konuda üzerime düşen sorumluluğu alarak, ailelerin bilinçlendirilmesi yönünde, önleyici tedbirler temelinde çalışmak istiyorum. İbrahim Dinç muhtarımızın bilgi ve tecrübesine güveniyorum. Onun önderliğinde başarılı işler ortaya koyacağımıza inanıyorum. Yeşil alanlarımızın artması, kadınlarımızın kaliteli zaman geçirmesini sağlayacak sportif ve kültürel projelerin olgunlaşması, kütüphane gibi faydalı yatırımların yapılması önceliğimiz olacak. Çok emek vereceğiz, başarıya yürüyeceğiz.
 
BEYHAN NAYCI KEÇECİ: ‘’BAHÇEŞEHİR EN GÜZELİNE LAYIK’’
Bahçeşehir’de bir çok sivil toplum kuruluşunda yer alıyorum. Çalışmalara katılıyor, toplumsal fayda üretmeye çabalıyorum.
Burada, insanların daha fazla beraberlik duygusu içinde iyi şeyler ortaya koyabileceklerini düşünüyorum. İbrahim Dinç, tanıdığımız, mahallemize katkı vereceğine inandığımız bir arkadaş. Zaman ayırabildiğim sürece yanında olmaya ve mahallemiz için pozitif değerler yaratmaya gayret edeceğim. Bahçeşehir en güzeline layık.
 

 
 
Yorumlar
Yorum Yap


Bu habere henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap'a tıklayarak ilk yorumu sen yapabilirsin.

 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
Ali Özdeğirmenci
Uzaktan Eğitim
Şirvan Yücel
Gerçek Mutluluk Nedir?
Hakan Zat
Başakşehir Virüs Haritası
Doçent Dr. Haluk Saçaklı
Neden Zor Kilo Verilir?
POPÜLER HABERLER
BOĞAZKÖY CAMİİ ...
TÜRKİYE DE KALA...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
ESENYURT YOLLAR...
TÜRKİYE’NİN İNT...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
​BAŞAKŞEHİR ÇOC...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
BEYLİKDÜZÜ OFF ...
Tümü
SON HABERLER
İŞÇİ CİNAYETLER...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
Tümü
Haber bilgisinin gönderileceği e-posta adresini giriniz.
 
  Gönder  
 
  İptal  
 
 
rss facebook  Twitter

Gündem | E - Gazete | Köşe Yazarları | Vip Röportaj | Referanslar | Bize Ulaşın
ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEOLAR | ANKETLER KÜNYE | SİTENE EKLE | İLETİŞİM


Pikare 2020
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional