.
 

Gündem
  Yorum Yap     Arkadaşına Gönder     Yazdır
     
istinye üniversitesi hastanesi 2 yaşına bastı,İstinye Üniversite Hastanesi Başhekimi Doktor Orçun Okur’,İstinye Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Melih Bulu, İstinye Üniversite Liv Hospital Genel Müdürü Yrd Doçent Doktor Ömer Vefik Özozan

İSTİNYE ÜNİVERSİTE HASTANESİ İKİ YAŞINDA

İstinye Üniversite Hastanesi iki yaşına bastı.
2016 yılının Aralık ayında hizmete giren ve aradan geçen zaman içinde İstanbul’un en fonksiyonel sağlık kurumları arasına giren hastane, yeni yaşını ailece kutladı. İstinye Üniversite Liv Hospital Genel Müdürü Yrd. Doçent Doktor Ömer Vefik Özozan ve İstinye Üniversite Hastanesi Başhekimi Doktor Orçun Okur’un ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyona, üst düzey yöneticiler ve akademisyenlerin yanı sıra, profesörler, doçentler, hekimler ve birim personelleri katıldı. Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü Şenay Gelir tarafından kesilen kutlama pastası başarı dilekleriyle taçlandı.
İstinye Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Melih Bulu’nun yaptığı konuşma, iki yılın özetini detayıyla anlattı;
 
OLUMLU İŞLER YAPIYORUZ
Bu akşam güzel bir kutlama için bir aradayız. Hastanemiz sayısal veriler ve istatistik değerler bazında gayet iyi gidiyor. Günde 900 hasta kabulüne erişmiş olmamız, insanların bize olan güvenini simgeliyor. Başarı ve hizmet istikrarı toplam kalitenin istikrarın zinciri gibidir. Rektör olarak en korktuğum şey, birilerinin bana hastanelerimiz hakkında olumsuz şeyler söylemesi, eleştirmesidir. Biz olumlu işlerle anılan bir kurum olduk. Bu açıdan çok mutluyuz.
Genel müdürümüz Ömer bey ve başhekimimiz Orçun bey gayet uyumlu çalışıyor. Ekibin verimli performansı da bu sinerjiye katkı veriyor. Emek veren herkese teşekkür ediyorum.
 
MARKAYIZ
Türkiye’nin çeşitli yerlerinde 31 hastanemiz var. Muharrem Usta ülkemizin en önemli girişimcilerinden. Bizler de bu ailenin parçası olduğumuz için gururluyuz. Türkiye’nin en büyük sağlık grubu unvanına sahibiz. 12 kilonun altında çocuklara organ nakli yapan tek hastane hüviyetindeyiz. Burada tıp öğrencilerimiz ve sağlık meslek yüksek okulu talebelerimiz ile beraber çalışıyoruz. Hastanemiz aynı zamanda bir okul hüviyetinde. Sekizinci katımızı zaten üniversite öğrencilerimiz için ayırmıştık. Gelinen nokta doğru kararların neticesi. Nitelikli ekip ve iyi hizmet anlayışı ile ileri seviyede işlere imza atmamız, güzel günlerin habercisi.
 

 
 
 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
Ali Özdeğirmenci
Uzaktan Eğitim
Şirvan Yücel
Gerçek Mutluluk Nedir?
Hakan Zat
Başakşehir Virüs Haritası
Doçent Dr. Haluk Saçaklı
Neden Zor Kilo Verilir?
POPÜLER HABERLER
BOĞAZKÖY CAMİİ ...
TÜRKİYE DE KALA...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
ESENYURT YOLLAR...
TÜRKİYE’NİN İNT...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
​BAŞAKŞEHİR ÇOC...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
BEYLİKDÜZÜ OFF ...
Tümü
SON HABERLER
İŞÇİ CİNAYETLER...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
Tümü
Haber bilgisinin gönderileceği e-posta adresini giriniz.
 
  Gönder  
 
  İptal  
 
 
rss facebook  Twitter

Gündem | E - Gazete | Köşe Yazarları | Vip Röportaj | Referanslar | Bize Ulaşın
ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEOLAR | ANKETLER KÜNYE | SİTENE EKLE | İLETİŞİM


Pikare 2020
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional