.
 

Gündem
  Yorum Yap     Arkadaşına Gönder     Yazdır
     
nakkaş başakşehir bağlantı yolları,kuzey marmara otoyolu projesi,

NAKKAŞ-BAŞAKŞEHİR İHALESİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü, Kuzey Marmara Otoyolu projesinin 3. Boğaz Köprüsü dahil ağ genişletme çalışmaları kapsamında, Nakkaş-Başakşehir kesimi bağlantı yolu imalatı için ihaleye çıkıyor.Yap-işlet-devret modeliyle yapılması planlanan iş ihalesinin 5 Kasım 2020 günü saat 14.30’da gerçekleşeceği açıklandı.
İHALE ŞARTLARI
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü’nden:
 
İHALE KONUSU:
Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Projesi Nakkaş-Başakşehir (Bağlantı Yolları Dahil) Kesimi Yap-İşlet-Devret (YİD) Modeli ile Yapılması, İşletilmesi ve Devri Projesinin Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti
 
İHALE DOSYASI SATIŞ BEDELİ:
10.000 TL
 
GEÇİCİ TEMİNAT TUTARI:
1.000.000 TL
 
İHALE TARİH/SAATİ:
05/11/2020 14:30
 
1 - “Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Projesi Nakkaş-Başakşehir (Bağlantı Yolları Dahil) Kesimi Yap-İşlet-Devret Modeli ile Yapılması, İşletilmesi ve Devri Projesinin Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti İşi” ihalesi 05/11/2020 günü saat 14:30’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü Yücetepe/ANKARA B-Blok 3. Kat İşletmeler Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonu’nda, Görevlendirme Komisyonu huzurunda tüm istekliler arasında kapalı teklif alma usulüne göre yapılacaktır.
 
2 - İHALENİN KONUSU:
3996 sayılı “Bazı Yatırım ve Hizmetlerin Yap-İşlet-Devret Modeli Çerçevesinde Yaptırılması Hakkında Kanun”un 12. maddesine göre, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamı dışında kapalı teklif alma usulü ile yapılacak olan Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Projesi Nakkaş-Başakşehir (Bağlantı Yolları Dahil) Kesimi Yap-İşlet-Devret Modeli ile Yapılması, İşletilmesi ve Devri Projesi Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti İşidir.
 
3 - İstekliler; ihale dosyasını Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı B-Blok Kat: 3’te ücretsiz olarak görebilirler. İhaleye ilişkin ihale dosyası satış bedeli (KDV Dahil) 10.000 TL (Onbin Türk Lirası)’dir. İhaleye iştirak etmek isteyen istekliler, dosya bedelini Karayolları Genel Müdürlüğü Muhasebe, Kesin Hesap ve Raporlama Şubesi Müdürlüğü’ne yatırmalarını müteakip, aldıkları makbuz karşılığında Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı’na müracaat ederek ihale dosyasını alabileceklerdir.
 
4 - Söz konusu işe ait Geçici Teminat Tutarı 1.000.000 TL (Birmilyon Türk Lirası)’dir. Teminat olarak kabul edilecek değerler, İdari Şartname’nin ilgili maddelerinde belirtilmiştir.
 
5 - Teklifler, en erken ihale tarihinden 7 (yedi) gün öncesinden başlamak üzere ihale tarihinde saat 14:00’a kadar Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı B-Blok Kat: 3 Görevlendirme Komisyonu Başkanlığı’na elden veya posta ile teslim edilecektir. Belirtilen gün ve saatten sonra verilen teklifler ile postada meydana gelecek gecikmeler kabul edilmeyecektir.
Saat ayarında Türkiye Radyo ve Televizyon (TRT) Kurumu’nun saat ayarı esastır.
 
6 - İhaleye katılacaklarda aranılacak şartlar, işe ait İdari Şartname’de belirtilmiştir.
 
7 - Anılan iş 3996 sayılı Kanunun 12.maddesine göre, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamı dışında ihale edilecektir.
 
8 - İdare görevlendirmeyi yapıp yapmamakta tamamen serbest olup İdare’nin bu serbestliğinden dolayı İstekliler herhangi bir nam altında İdare’den talepte bulunamazlar. İlgililere duyurulur.
 

 
 
Yorumlar
Yorum Yap


Bu habere henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap'a tıklayarak ilk yorumu sen yapabilirsin.

 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
Güleser Çelik
Bahçeşehir'in Gurmesi
Ali Özdeğirmenci
Uzaktan Eğitim
Şirvan Yücel
Gerçek Mutluluk Nedir?
Hakan Zat
Başakşehir Su Oyunları
Doçent Dr. Haluk Saçaklı
Nefes
POPÜLER HABERLER
BOĞAZKÖY CAMİİ ...
TÜRKİYE DE KALA...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
İSTANBUL’A YENİ...
ONLINE EĞİTİMDE...
İŞÇİ CİNAYETLER...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
TÜRKİYE’NİN İNT...
Tümü
SON HABERLER
BAHÇEŞEHİR'İ NA...
DÜNYANIN PİLİ B...
EMEKLİLER İSYAN...
BOĞAZİÇİ ÜNİVER...
Tümü
Haber bilgisinin gönderileceği e-posta adresini giriniz.
 
  Gönder  
 
  İptal  
 
 
rss facebook  Twitter

Gündem | E - Gazete | Köşe Yazarları | Vip Röportaj | Referanslar | Bize Ulaşın
ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEOLAR | ANKETLER KÜNYE | SİTENE EKLE | İLETİŞİM


Pikare 2021
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional