.
 

Gündem
  Yorum Yap     Arkadaşına Gönder     Yazdır
     
ibrahim dinç,bahçeşehir 2nci kısım muhtar adayı,

ÖNCE BİLİNÇ İBRAHİM DİNÇ

Başakşehir’in örnek muhtarı İbrahim Dinç, Bahçeşehir 2.Kısım mahallesi muhtar adaylığını açıkladı.
Hasırlı Konya Mutfağı’nda gerçekleşen kahvaltılı toplantıda konuklarını ağırlayan Dinç, hedefinin Bahçeşehir’de yitirilen değerleri geri kazanmak, yaşanılan tahribatı onarmak ve mutlu bir kent çatısı altında yeni projelere odaklanmak olduğunu açıkladı.
 
TAM DESTEK
Şık organizasyona çok sayıda davetli katıldı. Tokat Zile Kuzalan Köyü Derneği Başkanı İbrahim Özçelik, CHP Avcılar belediye meclis üyesi aday adayı Musa Özçelik, muhtar azası Selahattin Keleş, Bahçeşehir Hakikat Cemevi Derneği temsilcileri, Altınşehir mahallesi muhtar adayı Hüseyin Yıldırım, Güvercintepe mahallesi muhtar adayı Mehmet Emin Pulat, Bahçekent Emlak Konut Sitesi müdürü Tokcan Kaya, avukat Aslan Yıldırım, CHP Başakşehir üyelerinden bir grup ve muhtar aza adayları Gül Küçükcan ile Meltem Tunç davetliler arasındaydı.
Eşi, çocukları ve torunları da İbrahim Dinç’i yalnız bırakmadı.
 
GÖREVE TALİBİM
Televizyon sunucusu ve program yapımcısı Selma Doruk’un selamlama konuşmasının ardından mikrofonu alan İbrahim Dinç, duygularını, proje başlıklarını ve amaçlarını şöyle tanımladı;
‘’Hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz. Bu kadar değerli insanın arasında olmaktan dolayı kendimi özel ve ayrıcalıklı hissediyorum. Teşekkür ediyorum. 1968 Tokat Zile doğumluyum. Evliyim. Dört çocuk babasıyım. Güvercintepe’de 10 yıldır muhtarlık görevini sürdürüyorum.

Mahallenin imar sıkıntısı, yüksek gerilim telleri altındaki yaşamsal zorluklar, ulaşım problemi, madde bağımlılığı gibi konularda yıllarca mücadeleler verdim. Emlak rayiçlerinin keyfiyete dayalı artış uygulamasına karşı çıktım. Vatandaş lehine dava açtım, kazandım.

Görevde olduğum süreçte, halkımızın yanından bir an bile ayrılmadım. Mevziyi bırakmadım, emeğimi sakınmadım. Şimdi Bahçeşehir 2.Kısım mahallesi muhtar adayıyım. Sizlerin takdiri, bizlerin nasibi ile göreve talibim.’
 
PROJELERİMİZ HAZIR
Neden Güvercintepe değil de Bahçeşehir diye soruyorlar.
Kısaca izah edeyim;
2017 yılında Bahçeşehir’e taşınma kararı aldım. Artık burada yaşıyorum. Kentin sorunlarını biliyorum, çözümlerini görüyorum. Arkamda çok güçlü bir ekibim var. Mahalleye dair tüm yetersizlikler ve şikayetler bilgimiz dahilinde. Kentin yorulan maneviyatını hak ettiği değere taşımak için buradayım. Komşuluk ilişkilerinin güçlenmesi, aidiyet kavramının pekişmesi ve mutlu toplum tablosunun geri gelmesi için adayım. Projelerimiz hazır. İçeriklerimizi birkaç gün sonra ayrıntılı şekilde kamuoyuyla paylaşacağız.

Muhtarın görev, yetki ve sorumlulukları belli. Biz, elimizden geldiği kadar vatandaşla kamu arasında diyalog köprüsü olmaya çaba harcayacağız. Taleplerimizi aktaracak, aşama ve sonuçlar hakkında markajda kalacağız. Gülen gözler, huzurlu kalpler için çok çalışacağız. Sizlerin takdiri ve teveccühü ile Bahçeşehir’i özlenen imajına kavuşturacağız.

Toplantının son bölümünde konuklardan gelen sorular cevaplandırıldı. Tek tek söz alan katılımcılar İbrahim Dinç hakkındaki olumlu düşüncelerini, övgülerini ve desteklerini paylaştı.

 

 
 
 
Yorumlar
Yorum Yap


Bu habere henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap'a tıklayarak ilk yorumu sen yapabilirsin.

 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
Ali Özdeğirmenci
Uzaktan Eğitim
Şirvan Yücel
Gerçek Mutluluk Nedir?
Hakan Zat
Başakşehir Virüs Haritası
Doçent Dr. Haluk Saçaklı
Neden Zor Kilo Verilir?
POPÜLER HABERLER
BOĞAZKÖY CAMİİ ...
TÜRKİYE DE KALA...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
ESENYURT YOLLAR...
TÜRKİYE’NİN İNT...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
​BAŞAKŞEHİR ÇOC...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
BEYLİKDÜZÜ OFF ...
Tümü
SON HABERLER
İŞÇİ CİNAYETLER...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
Tümü
Haber bilgisinin gönderileceği e-posta adresini giriniz.
 
  Gönder  
 
  İptal  
 
 
rss facebook  Twitter

Gündem | E - Gazete | Köşe Yazarları | Vip Röportaj | Referanslar | Bize Ulaşın
ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEOLAR | ANKETLER KÜNYE | SİTENE EKLE | İLETİŞİM


Pikare 2020
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional