.
 

Gündem
  Yorum Yap     Arkadaşına Gönder     Yazdır
     
CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu,Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr Hasan Akgün

YENİDEN HASAN AKGÜN

İmamoğlu: Hasan Akgün’le kol kola güzel işler yapacağız
CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 6 kez üst üste belediye başkanı seçilen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü tebrik etti.
İmamoğlu, başka çabalar içine girenler olduğunu belirterek; “Başka çabalara gerek yok. Emniyetimizi, polisimizi yormayın. İnsanların zihinlerini bulandırmaya gerek yok” dedi.
 
“Hizmet için kaçanı kovalarım”
 
6. Kez seçim kazanan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü kutlamak için Büyükçekmece’ye gelen Ekrem İmamoğlu’nun ziyareti adeta mitinge dönüştü. Büyükçekmece Belediyesi Meydanı’nda binlerce vatandaşa hitap eden Ekrem İmamoğlu şu şekilde konuştu: “İnsan evinde olunca bir başka mutlu oluyor. Burası her ne kadar Hasan Akgün’ün evi olsa da bir o kadar da benim evim. Hasan Akgün bu kentin geçmişini iyi biliyor, bu kente kattıklarını iyi biliyorum. Yolu açık olsun başarılar onun olsun. Hasan Akgün başkanıma tebrik etmeye, hayırlı olsun demeye onu kutlamaya geldim. Sizleri çok seviyoruz.”
 
“Hasan Akgün’e hayırlı olsun”
 
İstanbul’da seçmenin sandıkta bir mesaj verdiğini belirten İmamoğlu; “Seçmen dedi ki bu şehre hizmet et ama hizmet ederken kimseyi kimseden ayırt etme. Ben bu mesajı sandıktan aldım. Hiç kimseyi ayırt etmeden İstanbul’u yöneteceğime söz veriyorum. Hizmet için benden kaçanı da kovalarım. Hayırlı uğurlu olsun Hasan Akgün başkanıma. Belediye başkanı mazbatası elinde. Biz bu şehre hizmet etmeye geldik. İstanbul beni bekliyor beni.

Sayın Hasan Akgün Büyükçekmece’de 25 senede belediye başkanı olarak ne yönetmişse önümüzdeki 5 yıl da Ekrem İmamoğlu Büyükşehir Belediye Başkanıyla kol kola daha güzel işler üretecek. Bu vatanseverliğimizin, karakterimizin ortaya koyduğu anlayıştır.

Dolayısıyla başka çabalara gerek yok. Emniyetimizi, polisimizi yormayın. İnsanların zihinlerini bulandırmaya gerek yok. Değerli başkanımız Hasan Akgün’e hayırlı olsun demeye gelmekten keyif aldım. Büyükçekmece halkına tekrar diyorum ki ben sizi çok seviyorum, iyi ki varsınız.”
 
 
Yorumlar
Yorum Yap


Bu habere henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap'a tıklayarak ilk yorumu sen yapabilirsin.

 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
Ali Özdeğirmenci
Uzaktan Eğitim
Şirvan Yücel
Gerçek Mutluluk Nedir?
Hakan Zat
Başakşehir Virüs Haritası
Doçent Dr. Haluk Saçaklı
Neden Zor Kilo Verilir?
POPÜLER HABERLER
BOĞAZKÖY CAMİİ ...
TÜRKİYE DE KALA...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
ESENYURT YOLLAR...
TÜRKİYE’NİN İNT...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
​BAŞAKŞEHİR ÇOC...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
VİRÜS HEKİMLERE...
Tümü
SON HABERLER
İŞÇİ CİNAYETLER...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
Tümü
Haber bilgisinin gönderileceği e-posta adresini giriniz.
 
  Gönder  
 
  İptal  
 
 
rss facebook  Twitter

Gündem | E - Gazete | Köşe Yazarları | Vip Röportaj | Referanslar | Bize Ulaşın
ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEOLAR | ANKETLER KÜNYE | SİTENE EKLE | İLETİŞİM


Pikare 2020
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional