.
 

Moda
  Yorum Yap     Arkadaşına Gönder     Yazdır
     
nakışlı giysiler,nakış modası, nakışlı kot

NAKIŞINA BIRAK

Son zamanlarda popüler imajını yeniden geri alan nakış modası, gömlek, pantolon, elbise ve ayakkabıların enerjisini aydınlatıyor.
Nakış detaylarının yarattığı şıklığı doğru parçalarla kombinleyerek, yer aldığınız her ortamda dikkatleri üzerinize çekmeniz mümkün. Özgün tasarımlara sahip seçenekler içinden stilinize uyumlu olanı giysilerinize işleyip, nakıştan yansıyan güzelliğin rüzgarına kapılma zamanı.
 
HER YÖNÜYLE ETKİLEYİCİ
Geometrik desen ve farklı motiflerin renkli iplerle kumaşa işlenmesi şeklinde tanımlanan nakış, sihirli dokunuşlarla kıyafetlere boyut kazandırıyor. Değişik renk ve dokuya sahip nakış modellerinin, zengin malzemelerle süslenerek ışıltıya dönüşmesi, cazibesini ve gizemini artırıyor. Her giysi grubuna adapte olma özelliği, aksesuara kadar inen detaylarda dahi nakış çizgilerin göz kırpmasına fırsat tanıyor.
 
ÖZEL GECELER SİZİ ANLATSIN
Hayatınıza duygu yoğunluğu katacak özel, önemli, değerli gecelerin yıldızı olmak size yakışır. Tüm ilginin ve farkındalığın üzerinize odaklanmasını istiyorsanız, omuz, yaka veya manşetlerde nakış detayları öne çıkan bir elbise giymelisiniz. Özellikle incecik kumaşla örülen elbiselerdeki nakış soluklu ayrıntılar nefis görünüm yaratır. Geleneksel seslere kulak verelim derseniz, kadife kumaşta nakış işlemenin ne kadar güzel durduğunu hatırlatırım. Omuz ve dekolte kısımlarında nakış bulunan kıyafetler, kadınlar tarafından en çok tutulan elbiseler arasında.
  
BAHARLAR GELSİN
Modası hep taze kot pantolonların en yaygın işlemeleri çiçek motifleri. Geometrik desenler ve geleneksel figürler de favori. Nakışla ifade bulmuş kot pantolonlar, şıklığı seven, ama, atletik yaşamdan da kopmak istemeyenler için ideal seçim. Beyaz gömlek, işlemeli kot pantolon ve topuklularla inanılmaz kombinler üretebilirsiniz. Yırtık kot üzerine yayılan işlemeler dikkat çekici ve iddia sahibi.

Ceket ve kaban modellerinin çoğunda çiçeklerin, hayvan figürlerinin ve  harflerin olduğu işlemelere rastlıyoruz. Genellikle ceketlerin omuz veya fermuar kısımlarında bulunan nakışlar karizmatik bir hava katıyor. Ceketin sırt bölümünü bütünüyle kaplayan nakışlar, sükseli görünüyor. Kazak modellerinde kullanılan işlemeler,  kapanıp, sarıldığımız kış aylarını daha dinamik ve sempatik hale getiriyor. Kazak işlemelerindeki hakim rengi, aynı renkte pantolonla kombinleyebilirsiniz. İşlemeli kazaklar takının yerini alacaktır.

AYAKKABILAR KANATLANSIN
Çiçek desenli işlemeler, ayakkabılara ilham veriyor. Spor ayakkabıları ele geçiren ve doğallık sunan kreatif nakışlar, sokak modasının yükselen yıldızı olmaya devam ediyor. Çiçek açan botlar, soğuk, karlı, ayaz havalarda ruhumuzu ısıtıyor.
 
NAKIŞ GİBİ KULLANIN
Şıklığı bozmamak adına, yaptığınız kombinde  birden fazla nakışlı parça kullanmamak gerekiyor. Tek bir işlemeli kıyafet, karışıklığı ortadan kaldıracaktır. Birden fazla nakışlı parçada ısrarcıysanız, seçtiğiniz nakışların birbiriyle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Kıyafetinizi güçlendiren nakışlarda kullanılan ana renge aksesuarlarınızda da yer vererek ekstra kalite sağlayabilirsiniz.
Hayatı nakışına bırakın.

  
 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
Necla Ayaz
Potansiyelini Keşfet
Gül Güyük
Dokunsam Kırılacaktı
Süreyya Ağıl
Neden Spor Yapamıyoruz
Süreya Kılınç
Barıştan Korkma Hastalığı
Şirvan Yücel
Kıskançlık İle Yüzleşme
Hakan Zat
Avcı Mustafa Paşa
POPÜLER HABERLER
2016 PİRELLİ TA...
ISTANBUL MODA H...
NAKIŞINA BIRAK
YENİ STİL 868
2017 MODA TREND...
PARİS HAUTE COU...
MODA KÜRKE BÜRÜ...
​TATİL ŞIKLIĞI ...
GELİYOR DÜĞÜN H...
Tümü
SON HABERLER
MODA KÜRKE BÜRÜ...
RENK OTORİTESİ ...
GELİYOR DÜĞÜN H...
NAKIŞINA BIRAK
Tümü
Haber bilgisinin gönderileceği e-posta adresini giriniz.
 
  Gönder  
 
  İptal  
 
 
rss facebook  Twitter

Gündem | E - Gazete | Köşe Yazarları | Vip Röportaj | Referanslar | Bize Ulaşın
ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEOLAR | ANKETLER KÜNYE | SİTENE EKLE | İLETİŞİM


Pikare 2019
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional