Yazdır  
İSTANBUL MÜZİK HAFTASI
fizy İstanbul Müzik Haftası, Atlantis Yapım, Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve SM Production Group organizasyonuyla, fizy ana sponsorluğunda ilk kez 18-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Zorlu PSM’de müzikseverlerle buluşacak. Popüler kültür, Türk pop müziği ve yabancı sanatçı ile grupları aynı çatı altında buluşturan fizy İstanbul Müzik Haftası’nda yer alacak ilk isimler açıklandı.
Athena, Ayhan Sicimoğlu, Bülent Ortaçgil, Edis, Emre Altuğ, Gripin, Kalben, Kenan Doğulu, MFÖ, mor ve ötesi, Nil Karaibrahimgil, Selda Bağcan, Şebnem Ferah ve Teoman gibi müzik dünyasının sevilen isimlerin sahne alacağı festival kapsamında yerli sahnenin yıldız isimlerinin yanı sıra Norveçli söz ve beste yazarı, indie folk/pop sanatçısı Erlend Øye & La Comitiva, Peter Kruder ve Richard Dorfmeister’ın ortak projesi Kruder & Dorfmeister, 25 Years Anniversary ile birlikte unutulmaz konserlere imza atacak. Altı gün boyunca birbirinden farklı etkinliğe ev sahipliği yapacak fizy İstanbul Müzik Haftası’nın biletleri, biletix.com üzerinden satışta...
 
Türkiye’nin ilk ve tek popüler kültür festivali olmak için yola çıkan fizy İstanbul Müzik Haftası, 18-23 Eylül 2018 tarihlerinde, Atlantis Yapım, Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve SM Production Group organizasyonu ile Zorlu PSM’de tüm müzikseverlerle buluşacak. Altı gün boyunca gerçekleşecek paneller, söyleşiler, imza günleri, performanslar ve birbirinden özel konserlerle fizy İstanbul Müzik Haftası, müzikseverlere unutulmaz bir hafta yaşatacak.
 
Yıldızlar ve genç yetenekler aynı sahnede: Türk Pop Festivali
fizy İstanbul Müzik Haftası, popüler kültürün dünü, bugünü ve geleceğini mercek altına almanın yanı sıra 21-23 Eylül 2018 tarihleri arasında müzik gündemini belirleyecek Türk Pop Festivali’ne de ev sahipliği yapacak. Alper Erözer, Athena, Ayhan Sicimoğlu, Baran Bayraktar, Bülent Ortaçgil, Ece Seçkin, Edis, Emre Altuğ, Gökcan Sanlıman, Gripin, Kalben, Kenan Doğulu, MFÖ, mor ve ötesi, Nil Karaibrahimgil, Ömür Gedik, Şebnem Ferah, Sena Şener, Selda Bağcan, Simge Sağın, Teoman, Tuna Kiremitçi ve daha pek çok sanatçının sahne alacağı Türk Pop Festivali, yıldızlar ve genç sanatçıları buluşturduğu programıyla her yaş grubundan müziksevere hitap edecek.
 
Dünyaca ünlü sanatçılar, dolu dolu bir program
fizy İstanbul Müzik Haftası, MFÖ, Bülent Ortaçgil, Kalben, Ayhan Sicimoğlu gibi yerli sahnenin sevilen isimlerinin yanı sıra dünyaca ünlü müzisyenleri de ağırlayacak. Norveçli söz ve beste yazarı, indie folk/pop sanatçısı Erlend Øye & La Comitiva ve Peter Kruder ve Richard Dorfmeister’ın ortak projesi Kruder & Dorfmeister, 25 Years Anniversary ile Zorlu PSM’de unutulmaz konserlere imza atacak.
 
fizy İstanbul Müzik Haftası
Tarih: 18-23 Eylül 2018
Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Çeşitli mekanlar