Yazdır  
THE POPULİST
Craft tatları ve imza lezzetleriyle gerçek eğlencenin değişmeyen adresi olan The Populist 2019 yılına keyifli bir başlangıç yapmak isteyenler için çok özel bir program hazırladı.İyi yemek, iyi müzik ve yüzde yüz eğlence mottosu ile The Populist, yılbaşı gecesinde de misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

 

 The Populist’in yılbaşı menüsünde kış aylarının favori tadı kestaneyle hazırlanan başlangıçlar dikkat çekiyor. Birbirinden lezzetli başlangıçlar arasında; Frankfurter Sosis, Portakal Soslu Kestane Salatası ve Portobello Pizzetta yer alıyor. The Populist yılbaşı menüsünün ana yemek seçeneğinde Hindi geleneği bu yıl da devam ediyor. Yoğurt sos, kestaneli iç pilav, orman meyveli lahana marmeladı ve ananasla servis edilen hindi, The Populist’in iddialı lezzetlerinden biri. Yılbaşı menüsünün finalinde ise The Populist’in efsane tatlısı Çikolatalı Pasta yer alıyor.

Bomontiada ve Bebek şubelerinde eğlenceli bir yılbaşı partisine ev sahipliği yapacak olan The Populist, özel isimlerin yer alacağı DJ performanslarıyla da yeni yılı kesintisiz eğlenceyle karşılayacak.

* Misafirler, yılbaşına özel hazırlanan set menü dışında minimum harcama tutarı ile The Populist menüsünden dilediklerini tercih edebilirler.
 

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için;

Tarihi Bira Fabrikası: 0212 296 20 34

Bebek: 0212 358 56 80

ADRES:

THE POPULIST (Tarihi Bira Fabrikası) Birahane Sokak No:1/D Tel:0212 296 20 34

THE POPULIST (Bebek) Cevdet Paşa Caddesi, Neşe Sokak No:1 Tel:0212 358 56 80