.
 

Etkinlik Takvimi
  Yorum Yap     Arkadaşına Gönder     Yazdır
     
UNICERA SERAMİK BANYO MUTFAK FUARINA ZİYARETÇİ AKINI

UNICERA Uluslararası Seramik Banyo ve Mutfak Fuarına ziyaretçi akını

Bu yıl 27.si düzenlenen Türkiye’nin en büyük, Avrupanın ise ikinci dev fuarı olan UNICERA Uluslararası Seramik Banyo ve Mutfak Fuarı nın açılış kurdelesini Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ve organizasyonda büyük emekleri olan TSF Başkanı Ahmet Yamaner ile TİMDER Başkanı Kemal Çelik birlikte kesti.

how does the abortion pill work

planned parenthood abortion pill click
 ECZACIBAŞI: ‘GELDİĞİMİZ NOKTA YA İNANAMIYORUM..’
 
‘Fuarı gezdikçe Türkiye’nin seramikte ne kadar ilerlediğini görüyorum. Geldiğimiz noktaya inanamıyorum. Ürün portföyü açısından çok önemli bir noktadayız ve böyle ilerlemeye devam edeceğiz. Herkesin bu fuarı mutlaka görmesi gerekir. Emeği geçen başta TİMDER Başkanı Kemal Çelik ve TSF Başkanı Ahmet Yamaner’e teşekkürlerimi sunuyorum.’  diye konuşan Eczacıbaşı, mikrofonu Türkiye Seramik Federasyon Başkanı Ahmet Yamaner’e devretti. Yamaner, ‘Seramikte en büyük rakibimiz İtalya ve İspanya’dan hiç bir eksiğimiz yok.’ dedi.
 
500 metre karelik bir alanda başlayan UNICERA Seramik Fuarı bugün 100 bin metre karelik bir alana sahip olarak Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nınsa ikici büyük seramik fuarı olma unvanına sahip oldu. Geçtiğimiz yıla göre ise ziyaretçi sayısında % 10 oranında bir artış olduğu bildirildi.
 
FUTBOL MİLLİ TAKIM SPONSORU KÜTAHYA SERAMİK..
 
Sektörün öncü ismi NG Kütahya Seramik, Unicera Seramik ve Banyo Fuarı’nda, Türkiye’de ve dünyada daha önce hiç üretilmemiş 120x240 cm ve 120x120 cm ebadında 10 mm kalınlığındaki ebatlı teknik granit seramiklerini ilk kez sergiledi.
 
Fuarın ilk günü düzenlenen lansmana NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, TFF Başkanvekili Arif Koşar, A Milli Takım Futbolcuları Hamit Altıntop, Tarık Çamdal,  Adem Büyük ve TFF yönetim kurulundan isimler katıldı. Düzenlenen kokteyl müzik ve sanat dünyasının önemli isimlerini de bir araya getirdi. Özel bir dans ve müzik gösterisi eşliğinde gerçekleşen kokteyle Coşkun Sabah, Bülent Serttaş, Aslı Hünel ve Sema Öztürk katıldı.
 
Kütahya Seramik ziyaretçilere sunduğu özel koleksiyonlarıyla kaliteyi ve şıklığı gözler önüne serdi.
 
VİTRA ELİT TARZIYLA GÖZ DOLDURDU
 
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, 1000 metre karelik standında Vitra, Artema ve Burgbad markalarının 2015 koleksiyonlarını, yeniliklerini paylaştı. Vitra Standı’nda yer alan yalın ve işlevsel tasarımlar, akıllı çözümler ile gözler önüne serildi. Banyolara bu yıl, rahatlık ve temizlik odaklı ürünler damgasını vurdu. Yenilikçi ve özgün karo serilerini ziyaretçilerin beğenisine sunan Vitra Karo ise, farklı mekanlardaki kullanımıyla dikkat çeken porselen koleksiyonuyla öne çıktı. Fuarda Dünyaca ünlü Fransız Tasarımcı Christophe Pillet’nın tasarımı sade ve keskin armatürler yoğun ilgi gördü.
 
EVDEMA FUARIN YILDIZI OLMAYA ADAY
 
Birden fazla özgün tarzı bünyesinde barındıran EVDEMA’ nın mutfak
tasarımları da fuarda yoğun ilgi gördü. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Çelik  bize Evdema ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi verdi.
 
‘Evdema bünyesinde 11 farklı ürün grubumuz var ve 90 000 kaleme yakın ürün dağıtımı yapıyoruz. Türkiye genelinde, gerek kendi perakende mağazalarımız gerekse 1500’e yakın olan alt bayiilerimiz tarafından ürün satışı gerçekleşiyor. Geçmiş yıllarda dışarıdan tedarik ettiğimiz ürün gruplarının pazarlamasını yaparken bu sene bünyemizde DUKA adıyla duvar kağıdı markamızı üretime geçirdik. Bunu da bu fuarda sergilemenin heyecanını duyuyoruz. Dünya çapında en üst segmentte ürün satışı gerçekleştiriyoruz. Genelde Orta Asta Ülkleri, Arabistan, Afrika ülkelerine ihracat yapıyoruz.
 
KLASİK VE AVANGARDA DÖNÜŞ
 
Bünyemizde 20’ye yakın tasarımcımız var. Yıl boyunca tüketicilerin nabzı ölçülüyor. En çok tercih edilen tarzlar tespit ediliyor ve ona göre bir çalışma gerçekleştiriliyor. Bu sene özellikle ahşap ürünlerde klasik ve avangard tarza bir dönüş var.
 
MAT VE PASTEL YÜZEYLİ SERAMİKLER ÖN PLANDA
 
Günümüzde bu sektör öyle bir hal aldı ki her ürün kendi içinde bir moda haline geldi. Bu sene en çek tercih edilen doğal görünümlü, mat ve pastel yüzeyli seramikler.
 
ISVEA ARTIK TÜRKİYE’DE..
 
Vitrifiye seramik, banyo ürünlerinde İtalya’nın lider markası ISVEA, ödüllü tasarımları ve yenilikçi modern yaklaşımıyla sergilediği 150’ye yakın ürünle sektörün en önemli fuarı UNICERA’ya damgasını vurdu. Markanın CEO’su Bülent Onur, ‘Vitrifiye Seramik alanında dünyanın önde gelen ülkesi İtalya’da, karakteristik bir İtalyan üreticisi olan, pazarda ilk 10 üretici arasında yer alan ISVEA, Türk tüketicisinden kısa sürede çok iyi bir geri dönüş aldı. ISVEA ile sektörün en büyük 3 oyucusundan biri olacağız.’ dedi.
 
ISVEA’nın ünlü İtalyan Tasarımcısı Ettore Giordano, İtalyan tasarım anlayıiına getirdikleri inovatif yaklaşım ile her zevke hitap eden, her banyoya uyarlanabilen, farklı alanlar için farklı çözümler sunabildiklerini iletti. Giardano, UNICERA’ya sergiledikleri yeni ürünlerle, tasarım kültürünü ve farklı fonksiyonellik anlayışını Türk tüketicilerle tanıştırdıklarını ifade etti. Ettore Giardano ISVEA’nın toplamda 15 uluslararası ödül alarak bu alanda dünyanın en üst sıralarında olduğunu ve bunun kendisine gurur verdiğini belirtti. ISVEA’nın tüm tasarım koordinasyonundan sorumlu olan Giardano, ‘Bu gördüğünüz standda neredeyse 150’ye yakın sanat eseri bulunuyor. Gerek kendi tasarım ekibimiz, gerekse birlikte çalıştığımız  ünlü tasarımcılarla müthiş bir uyum ve disiplinle hareket ediyoruz, sürekli üretmeye devam ediyoruz.’  dedi.
 
MÜKEMMEL KLOZET İLE TANIŞMA FIRSATI
 
ISVEA’nın ünlü İtalyan Tasarımcısı Ettore Giardano tarafından tasarlanan ‘Mükemmel Klozet’, clearim wc teknolojisi ile standard klozetlerde sağlığa zararlı organizmaların üremesine ve kir birikimine neden olan kanal ortadan kaldırılıyor. Smarplus teknolojisi ile de kişisel konfor en üst düzeye taşınıyor, suyun sıcaklığı, yönü ayarlanabiliyor, kötü kokular emiliyor ve tuvalet kendi kendini temizliyor. Aynı zamanda masaj yapıyor.
 
EGE SERAMİK TASARIMDAKİ ŞIKLIĞINI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ
 
Ege Vitrifiye, UNICERA fuarında geniş ürün yelpazasiyle, her zevke uygun şık tasarımlarıyla göz doldurdu. Firmanın Diamas, Mythos, Alvona, Arden, Regina, Ege Tech, South, Infinty adlı bütün serileri büyük ilgi gördü. Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş ‘Fuara bu yıl da en iyi şekilde hazırlandık. Standımızda sergileiğimiz yeni serilerimizle bireysel tüketiciden ithalatçıya, mimarlardan mühendislere ve sektörün ileri gelenlerine kadar herkese ulaşmayı hedefledik. ‘ dedi.
 
AVRUPA’NIN LİDERİ GEBERİT TÜRKİYE’DE DE BÜYÜYOR
 
 Akıllı ve şık tasarımlarının yanı sıra, teknolojiyi en iyi şekilde kullanan tasarruflu rezervuarlarıyla ön plana çıkan GEBERIT, ürünleriyle fuarda ilgi gören firmaların başında yerini aldı.
 
Dünyada 100 ülkede hizmet veren, Türkiye’de 27 yıldır varlığını sürdüren İsviçreli tesisat devi GEBERIT  geliştirdiği yenilikçi ürünleri ile 2015’te de Türkiye’deki pazar payını arttırmayı hedefliyor.
 
GEBERIT Türkiye Genel Müdürü Cengiz Kazazoğlu, ‘Ar-Ge, endüstriyel tasarım, üretim, satın alma gibi konularda sektör profesyonellerine katkı sağlama, firmaların gelişimi ve bilgilendirilmesi anlamında fuarlar çok önemli bir noktada duruyor. Bu kapsamda UNICERA Fuarı, seramik, banyo sektöründe yatırım yapmak isteyen girişimcilerin, sektör profesyonellerinin akın ettiği ve yıl boyunca bekledikleri bir organizasyon haline dönüşüyor.’ dedi.
 
Tanınmış dünya markalarının göz alıcı tasarımlarının yer aldığı 2015 UNICERA Banyo Mutfak Fuarı 28 Şubat Cumartesi akşamına kadar ziyaretçilere açık olacak.
 
 
 
Yorumlar
Yorum Yap


Bu habere henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap'a tıklayarak ilk yorumu sen yapabilirsin.

 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
Ali Özdeğirmenci
Uzaktan Eğitim
Şirvan Yücel
Gerçek Mutluluk Nedir?
Hakan Zat
Başakşehir Virüs Haritası
Doçent Dr. Haluk Saçaklı
Neden Zor Kilo Verilir?
POPÜLER HABERLER
SOKAK TİYATROSU
MOİ SAHNE MART ...
İSTANBUL DÖVME ...
NİLÜFER YILDIRI...
TENİSİN ŞÖLENİ ...
UNICERA Uluslar...
BATI YAKASININ ...
THE POPULİST
Mall of İstanbu...
Tümü
SON HABERLER
SOKAK TİYATROSU
ZORLU PSM ’de 7...
NİLÜFER YILDIRI...
AZINLIKTA KALDI...
Tümü
Haber bilgisinin gönderileceği e-posta adresini giriniz.
 
  Gönder  
 
  İptal  
 
 
rss facebook  Twitter

Gündem | E - Gazete | Köşe Yazarları | Vip Röportaj | Referanslar | Bize Ulaşın
ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEOLAR | ANKETLER KÜNYE | SİTENE EKLE | İLETİŞİM


Pikare 2020
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional